Opinie naszych uczestniczek

Opinie naszych uczestników są jednym z najlepszych sposobów budowania wiarygodności i pokazania przyszłym rodzicom, że jesteśmy godni zaufania. Chcę, abyście mieli Państwo pełen wgląd do wszystkich opinii o mnie oraz moim zespole.

Opinie z naszego Facebooka:

„Z całego serca polecam Aktywną Szkołę Rodzenia z Anną Mazur!!! Jest to miejsce, w którym przede wszystkim ŚWIADOMIE przygotujesz się do porodu i czasu ze swoim dzieckiem! Ania porusza wszystkie tematy związane z przebiegiem ciąży oraz porodu, bardzo wnikliwie z podziałem na jego etapy. Pokazuje jak prawidłowo oddychać podczas skurczy, tłumaczy jak w czasie ich trwania postępować, by jak najlepiej je przejść i przygotować się do następnych. Ania podczas zajęć zawsze przypominała nam o niepokojących objawach, na które powinniśmy być szczególnie uważne. Bardzo dużym plusem zajęć w szkole rodzenia Ani jest to, że część zajęć związanych z inną tematyką jest prowadzona przez specjalistów z danej dziedziny, jak dietetyka, fizjoterapia czy szczepienia. Dzięki czemu można jeszcze lepsze informacje uzyskać bezpośrednio od ekspertów w danej dziedzinie. Mój czas ciąży i porodu przypadł na okres epidemii koronawirusa i tutaj kolejny wielki ukłon dla Ani, która zajęcia zorganizowała dla nas w formie on-line i wszystkie odbyły się zgodnie z kalendarium, a wizyty domowe odbywają się ze szczególnymi ośrodkami ostrożności co maksymalnie chroni nas przed wirusem!!! Dla mnie jako młodej mamy, spodziewającej się pierwszego dziecka, która jest typem panikary, najważniejszym, poza wiedza merytoryczną i praktyczną, było to, jakim spokojem zaraziła mnie Ania!!! Dzięki niej, gdy zaczęła się akcja porodu, ja panikara, byłam spokojna, opanowana, świadoma tego, co się dzieje i zaraz wydarzy, mało tego, żartowałam sobie z mężem, a w szpitalu z położnymi. Dzisiaj, gdy synek jest z nami, wiem, że mogę z każdym pytaniem zadzwonić do Ani, a ona udzieli nam odpowiedzi i doradzi!!!

Trafić do Aktywnej Szkoły Rodzenia u Anny Mazur to czysta przyjemność, wiec jeśli szukasz dobrego miejsca, aby przygotować się do porodu i czasu po narodzinach swojego dziecka to właśnie je znalazłaś !!!

Z całego serca polecam Anię i jej szkołę rodzenia !!!”

Izabela

„Bardzo polecam Aktywną Szkołę Rodzenia, nie tylko przy pierwszym dziecku. Dzięki Pani Ani i jej wsparciu przeszłam na wyłączne karmienie piersią, czego nie udało mi się zrobić z pierwszym synkiem. Pani Ania udowodniła mi, że czynniki takie jak cesarka, duże dziecko, jego duże potrzeby żywieniowe, oraz stosowany już tryb karmienia mieszanego, nie stoi na przeszkodzie do przejścia na wyłączne karmienie piersią. Potrzebny był czas, konsekwencja, Ania oraz wiara w siebie! Synek rośnie jak na drożdżach, a po przejściu na pierś zniknęły kolki.

Aniu, żałuję tylko jednego … że nie poznałam Cię, gdy urodziłam pierwszego synka.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam!”

Monika

„Szkoła pani Ani Mazur to, moim zdaniem, najlepsza edukacja przedporodowa, na jaką mogłam trafić. Do pierwszego porodu kilka lat temu nie czułam się przygotowana, chociaż uczęszczałam na zajęcia gdzie indziej, dopiero teraz, w drugiej ciąży i uczęszczając na zajęcia do Ani, poczułam, co to znaczy dobrze szykować się na poród. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, Ania skupia uwagę na każdej osobie, poświęca jej czas. To, co było dla mnie bardzo ważne, to fakt, że w końcu przekonałam się, że poród należy do mnie, że to ja jestem w jego centrum i poczułam, że dostałam nie tylko solidny zastrzyk wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznego przygotowania, którego zabrakło mi kilka lat temu. Dziękuję  i polecam każdej kobiecie i każdej parze spodziewającej się dziecka!”

Natalia

„Z pełną odpowiedzialnością polecam Aktywną Szkołę Rodzenia. Zajęcia prowadzone przez Panią Anię są bardzo dobrze zorganizowane. Dzięki temu mój poród był bardzo świadomy, ponieważ byłam do niego świetnie przygotowana, a dzisiejsza opieka nad Maluszkiem nie wywołuje żadnego strachu.

Zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Ani i jej szkoły rodzenia każdej parze oczekującej dziecka.”

Ewelina

„Profesjonalne zajęcia, świetna atmosfera, ogromne wsparcie przed i po porodzie, dziękujemy za wszystko!

Polecamy z całego serca wszystkim przyszłym rodzicom!”

Natalia

„Jak ująć w słowa całe oddanie, poświęcenie i zaangażowanie? Ania- położna jaką powinna spotkać na swojej drodze każda przyszła mama niezależnie od tego, czy mama po raz pierwszy czy kolejny. Na zajęciach pełna profesjonalizmu, przekazująca wiedzę, dobre rady i wskazówki. Dla Mam, ale i przyszły Tata znajdzie tam wsparcie. Podczas wizyt domowych wprowadzająca ciepło i spokój, które tak często się gubią w tych trudnych pierwszych dniach. Można tylko pogratulować tym, którzy już wybrali Anię na przewodnika i pozazdrościć tym, którzy jeszcze mają tą przyjemność przed sobą!”

Marlena

„Z całego serca polecam zajęcia w Aktywnej Szkole Rodzenia.

Swobodna atmosfera, duża dawka wiedzy i cudowna prowadząca zajęcia.”

Ewa

„Polecam szkołę Ani. Można się dużo dowiedzieć przed porodem, na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Po porodzie Ania pomaga w pierwszych miesiącach opieki nad maluszkiem w sposób profesjonalny. Wielkie wsparcie i nieoceniona edukacja.”

Joanna

„Kameralne grupy, przemiła atmosfera, a co najważniejsze ogrom wiedzy przekazany w prosty i szybki sposób. Świetne zajęcia praktyczne.

Gorąco polecam szkołę i najlepszą Położną Anię Mazur !!!”

Agnieszka

„Gorąco polecam Aktywną Szkołę Rodzenia. Zajęcia bardzo dobrze przygotowują w teorii jak i praktyce do porodu, a także opieki nad maluszkiem. Ania wszystko świetnie tłumaczy i odpowiada na każde nurtujące pytanie. Po wszystkich zajęciach czuję się bardzo dobrze przygotowana do porodu jak i macierzyństwa.”

Ola

„Polecam szkołę rodzenia, szczególnie osobom, które spodziewają się pierwszego dziecka. Duża dawka wiedzy i praktyki. Możliwość wymiany zdań, a przy okazji jest szansa na zawarcie nowych znajomości.”

Angelika

„Pani Ania to kobieta z sercem na dłoni. Bez wątpienia zdecydowałabym się na jej pomoc po raz kolejny.”

Monika